Start Mistrz Czytelnictwa
Mistrz Promocji Czytelnictwa
Podsumowanie Mistrza Czytelnictwa 8.02.2017

„ Co może być bardziej cennego od codziennych spotkań z mądrymi książkami” Lew Tołstoj

8 lutego 2017 roku, odbyło się kolejne, coroczne spotkanie w związku z uhonorowaniem naszych Mistrzów Czytelnictwa. Jest to bardzo ważna uroczystość dla naszej biblioteki. Należy wspomnieć, że wyłania się Mistrzów Czytelnictwa spośród wszystkich czytelników biblioteki w Magdalence, jak i z pozostałych filii.  W tym roku spotkaliśmy się w bibliotece w Mrokowie, która od niedawna ma nową siedzibę przy Al. Krakowskiej, aby dodatkowo świętować jubileusz 65-lecia tej biblioteki.

Więcej…
 
Kolejna edycja Mistrza Czytelnictwa 2016 roku

 
Podsumowanie konkursu na Mistrza Czytelnictwa roku 2015

Kolejne setki przeczytanych książek za nami i kolejny konkurs Mistrza Czytelnictwa został rozstrzygnięty! 14 stycznia 2016 roku w Centrum Integracji Społecznej w Magdalence, już po raz dziewiąty wybraliśmy najbardziej aktywnych czytelników biblioteki, dla których spędzanie czasu z książką, to niewątpliwie istotna sfera życia.

Więcej…
 
K jak Kultura. Relacja z podsumowania Mistrza Czytelnictwa 2014

Wybór Mistrza Czytelnictwa, to uroczystość, która jest dla Gminnej Biblioteki Publicznej w Lesznowoli wyjątkowo ważna. Choć każdego dnia, jako bibliotekarze staramy się utwierdzać naszych  czytelników, że warto   sięgać po książkę; to w ten szczególny dzień w roku, możemy oficjalnie docenić najbardziej aktywnych użytkowników biblioteki, którzy książce poświęcają ogromną część swojego wolnego czasu.

W tym roku, plebiscyt Mistrza Czytelnictwa, organizowany przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Lesznowoli, odbył już po raz ósmy. 26 lutego 2015 r., w Centrum Integracji Społecznej w Magdalence, przyznaliśmy     wyróżnienia aż szesnastu osobom z terenu całej gminy. Każda filia wytypowała swoich zasłużonych i wyjątkowo aktywnych czytelników.

Więcej…
 
K jak Kultura. 13.02.2014-Relacja z podsumowania Mistrza Czytelnictwa 2013. Spotkanie z Teresą Lipowską i Joanną Wojdalską

Jako Gminna Biblioteka Publiczna raz do roku wybieramy spośród wszystkich naszych czytelników, tych którzy wykazują się największą aktywnością, nagradzając ich zaszczytnym tytułem Mistrza Czytelnictwa. W tym roku ten ważny dla nas plebiscyt zbiegł się z drugą równie istotną uroczystością. Rok 2014 mija pod hasłem „650 lat w służbie książki”. Dlaczego?

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia123następnaostatnia»

Strona 1 z 3

Joomla templates, wordpress hosting.