Start Lekcje biblioteczne
Lekcje biblioteczne
Noc Bibliotek w Magdalence

3 czerwca, w Bibliotece w Magdalence odbyło się spotkanie pod nazwą „Noc Bibliotek”. Tym samym nasza biblioteka włączyła się, jak co roku w ogólnopolską akcję, promującą czytanie. Była to kolejna okazja, aby celebrować święto książki i spotkać się z naszymi czytelnikami. Hasło tegorocznej edycji: „Czytanie porusza”, stało się od razu myślą przewodnią wieczoru.

Więcej…
 
Tydzień Bibliotek w Mrokowie

W piątkowy poranek w bibliotece w Mrokowie gościliśmy Bajarza – pana Michała Malinowskiego, który opowiadał bajki dla dzieci z przedszkola w Jastrzębcu. Grupa 26 przedszkolaków po długim majowym wypoczynku odwiedziła nową bibliotekę .

Więcej…
 
Żywy herb z wizytą w przedszkolu w Jastrzębcu

W piątkowy poranek 21 października 2016r w przedszkolu w Jastrzębcu dzieci powitały niecodziennych gości – żywy Herb Gminy Lesznowola. Goście Smok i Panna zachwycili najmłodszych swoim ubiorem i atrybutami, które trzymała Panna – kłosy i kaduceusz.

 

Więcej…
 
Opowieści o literaturze dla maturzystów

 
Ogólnopolska akcja masowego czytania

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła".

Wisława Szymborska

Ogólnopolska Akcja Masowego Czytania, zainicjowana przez miesięcznik „Biblioteka w Szkole”, do której 10 czerwca między godziną 10 a 11 przystąpili uczniowie ZSP w Mrokowie, przebiegła pod hasłem "Jak nie czytam, jak czytam".

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia123456następnaostatnia»

Strona 1 z 6

Joomla templates, wordpress hosting.