Start Spotkania autorskie
Spotkania autorskie
Tydzień bibliotek w Mysiadle

Dnia 18 maja w Bibliotece w Mysiadle odbyło się spotkanie w ramach Tygodnia Bibliotek, którego hasłem przewodnim jest „Biblioteka, Oczywiście!”. Bohaterem spotkania był niezwykły gość, człowiek pełen pasji, wnikliwie analizujący rzeczywistość. Dowody na to znajdujemy, czytając jego książkę – zbiór reportaży „Święta Ziemia. Opowieści z Izraela i Palestyny.”

Więcej…
 
Tydzień Bibliotek w Magdalence

12 maja, w Centrum Integracji Społecznej w Magdalence, miało miejsce niezwykle ciekawe spotkanie, promujące nową książkę Pani Agnieszki Lis pt. „Karuzela”. Autorka jest już znana naszym czytelnikom, ponieważ jej wcześniejsze książki cieszą się w naszych bibliotekach wielkim powodzeniem co sprawia, że Pani Agnieszka ma już wielu fanów wśród naszych czytelników.

Więcej…
 
Tydzień Bibliotek w Łazach

Z okazji tygodnia bibliotek – 9 maja biblioteka w Łazach, gościła Panią Felicję Konarską, wieloletnią nauczycielkę, filolog rosyjską, autorkę książek. Urodzona na Wołyniu w Wojskowej Osadzie Ostrowskiej koło Beresteczka, w 1940 roku wywieziona z rodzicami rodzeństwem w głąb Tajgi Związku Sowieckiego.

Więcej…
 
Wieczór walentynkowy w Magdalence

Na niedzielny walentynkowy wieczór Rada Sołectwa Magdalenka i Gminna Biblioteka Publiczna w Lesznowoli zaprosiły mieszkańców na spotkanie z poezją i muzyką. Wszyscy, który ten wieczór poświęcili na spędzenie czasu w Centrum Integracji Społecznej mieli okazję poznać twórczość p. Krystyny Górniak, a uzupełnieniem spotkania był występ muzyczny Jagody i Tomasza Winiarskich.

GALERIA ZDJĘĆ - KLIKNIJ TUTAJ

 
Zapraszamy na spotkanie

 
«pierwszapoprzednia12345678następnaostatnia»

Strona 1 z 8

Joomla templates, wordpress hosting.